VLM-635-57 LPO-D60-F10
- 型號描述:
Laser Diode 638nm 0.39mW 3V ~ 6V 50mA Cylinder (10mm Dia)
TTL,ANGLE60,CLASS1M,FOCUS:10 CM
- 型號:
- VLM-635-57 LPO-D60-F10
- 品牌:
- Quarton Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bag
- Power (Watts)
- 0.39mW
- Package / Case
- Cylinder (10mm Dia)
- Wavelength
- 638nm
- Current Rating (Amps)
- 50mA
- Voltage - Input
- 3V ~ 6V